Голова податкового комітету Ради пропонує заборонити ФОПам надавати послуги

Голова податкового комітету Ради пропонує заборонити ФОПам надавати послуги Фото: з вільних джерел

"Зрозуміло, що є нюанс з ухиленням від податків при виплаті зарплат через ФОП. Але якщо поєднати ці речі (підняття порогу максимального доходу для того, щоб мати право працювати на спрощеній системі оподаткування — ред.), щоб це не можна було використовувати ФОП при виплаті зарплат, наприклад, прибрати послуги, залишити тільки торгівлю і виробництво, то я не бачу проблем для держави в цьому", — заявив Данило Гетманцев, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает zp-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він зазначив, що мета законів його комітету, зокрема закону про обов’язкові касові апарати для торговців, полягає у тому, аби змусити великий бізнес припинити ухилятися від сплати податків.

Нагадаємо, що Голова Всеукраїнської громадської організації "Союз захисту підприємництва" Сергій Доротич вважає, що Верховна Рада України неправильно розставила пріоритети у податкових питаннях.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/golova_podatkovogo_komitetu_rady_proponuie_zaboronyty_fopam_nadavaty_poslugy_301272.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя