Igor Bobryshev: "А знаєте про що це свідчить Не лише про те, що українці..."

Igor Bobryshev в facebook:

А знаєте про що це свідчить Не лише про те, що українці не зможуть літати в країни ЄС за цінами плацкартних квитків Укрзалізниці. В першу чергу, це свідчить про те, що з Україною неможливо домовлятися. Якщо на рівні профільного міністра, Премєр-міністра і президента були озвучені домовленості, куди ще вище В цій країні немає жодних гарантій. І це Ryanair ще навіть не зайшли на ринок. А скільки б ще цікавого вони могли побачити. Власне, WizzAir побачив і втік. Хотілося віри ... ти, що щось змінилося з того часу. Але ні. Об этом сообщает petition.in.ua со ссылкой на СМИ.

А в другу чергу, це свідчить про те, що інтереси народу ще дуже довго будуть поступатися інтересам олігархів. А МАУ так і буде мучити українців і гостів України цінами Emirates і сервісом узбекської залізниці найгірший потяг, яким я коли-небудь їхав. В якій країні ще таке можливо, щоб директор держпідприємства приймав рішення всупереч волі своїх акціонерів - народу в особі вище названих осіб. Тільки в тій, де долю країни вирішують не парламент, уряд і президенти, а кілька олігархів. Захоче Starbucks прийти в Україну, а поруч є кавярня відомого кондитера. Заблокують. Apple захоче відкрити пару магазинів - Цитрус натисне на кого треба - не дадуть землю в оренду.

Як це можна виправити 1. Тиснути, вимагати негайного звільнення пана Рябікіна, писати масово звернення з вимогою провести розслдіування, покарати винних і спробувати відновити перемовини. 2. На кожних настпуних виборах думати, навпроти кого ставити галочку в бюлетені! І обираючи між БПП і Батьківщиною, обрати ДемАльянс , чи Сила Людей , чи Обєднання Самопоміч - людей, які прагнуть щось змінити в цій країні, а не відстоюють інтереси багатих світу цього. Незнайомі обличчя Надто молоді Відсутній досвід - Бачу тільки плюси в цьому!

Вірю в нас, вірю в Україну!

ТОП новости

Вход

Меню пользователя